Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Переступний день». Богдан Томенчук видав десяту збірку поезій

Переглядів: 399

У прикарпатському видавництві «Дискурсус» вийшла друком нова поетична збірка поета та освітянина Богдана Томенчука «Переступний день». За словами автора, у цій книжці «повість стиснута у вірш, а розлоге плесо видніє у краплині дощу…»

«Він таки наступив... «ПЕРЕСТУПНИЙ ДЕНЬ» переступного року...Майже щоденниковою книжкою...

Час пресує пилюку марнот і сотворює камінь... Він же спресовує сам себе і вічність постає перед нами миттю...

Високосний, себто перЕступний рік... Високосний, себто переступний, день... В ньому - життя, яке воно є - з вірою і розрахунками, буднями і планами... ХаОс, якому пробують дати раду люди... Отож, у ваших руках книжка, де повість стиснута у вірш, а розлоге плесо видніє у краплині дощу... Дистанція довжиною у вічність стала сутністю розміром з душу...», - написав про свою нову збірку у соцмережі Богдан Томенчук.

Літературним редактором десятої збірки є Ольга Деркачова, художником - Ірина Кравець.

За фінансову прихильність автор дякує родинному бюджетові, освітянській профспілці (Мирослав Габорак) і своїй невістці Томенчук Вікторія з її bonaco_kids...

Окреме спасибі також висловлює співробітникам і колегам, котрі зробили можливим ночами писати вірші, а не думати про ЗНО.

Нагадаємо, що з 1993 по 2020 рік з під пера Богдана Томенчука вийшло десять збірок поезій: «На паперті душі», «Сповідайтесь, мої тривоги», «Німі громи», «Сезон ненаписаних віршів», «Місто героїв і понятих», «Силуети/Постаті», «Ранкове місто пізніх ліхтарів» «Жінка з одного вірша», «Дві джезви» і остання - «Переступний день».

Шість із них Богдан Томенчук презентував у нашому місті.

 

Схожі матеріали за тегами: Богдан Томенчук збірка поезії

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: