Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські ліцеїсти здобули три перемоги у всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої»

Переглядів: 277

Троє ліцеїстів Калуського ліцею ім. Д. Бахматюка здобули перемоги у ІІ етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», який відбувся 28 грудня 2021 року.

Зокрема учениця 9-В класу Софія Паращак посіла  І місце у номінації «Література», жанр «Поезія» (керівник Сербін О.В.).

Друге місце здобув учень 9-Б класу Остап Боднарук у номінації «Література», жанр «Публіцистика» (керівник Стефанюк Л.М.).

А учень 8-А клас Владислав Стадник посів ІІІ місце  у номінації «Література», жанр «Художня проза» (керівник Сербін О.В.).

Темою цьогорічного конкурсу була теза «Заради честі, миру і майбутнього України»., інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуський ліцей ім. Бахматюка.

Члени журі зауважили, що поетичні твори конкурсантів вирізняються мотиваційністю, оригінальними синтаксичними засобами увиразнення мовлення, застосуванням цікавих зорових і слухових образів-символів.

Учні також продемонстрували глибоке розуміння сучасних суспільно-патріотичних акцентів у нашій державі, проявили активну громадянську позицію як молоді патріоти, яким не байдужа доля свого народу і його майбутнє. У працях розкрили поняття добровольця, волонтера, торкнулися долі козацтва та відлуння подій Майдану на сучасників.

Вітаємо активних і творчих ліцеїстів та бажаємо їм майбутніх перемог.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ліцеїсти конкур перемоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: