Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На нараді в Калуській РДА обговорили наповнення бюджетів місцевих громад (ФОТО)

Переглядів: 325

Вчора, 5 липня, під час наради-семінару з головами територіальних громад, що відбулася  під керівництвом голови Калуської районної державної адміністрації  Жанни Табанець та за участю представників Головного управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області розглядалися питання, які стосувалися сфери оподаткування. 

Йшлося про адміністрування доходів та зборів територіальних громад  району, про резерви наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, обговорювалися шляхи погашення податкового боргу підприємствами, установами та організаціями перед місцевими бюджетами району, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

Заступниця начальника Головного управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області Наталія Зікрата звернула увагу присутніх на питанні щодо резервів наповнення місцевих бюджетів за рахунок сплати майнових податків, податку на доходи фізичних осіб, погашення податкових боргів, декларування громадянами отриманих доходів.

Увагу голів територіальних громад акцентували на проведенні роботи з боку місцевої влади з питань оформлення правовстановлюючих документів на землю з господарюючими суб’єктами, що є однією з причин бюджетних втрат.

На завершення розгляду питань оподаткування Наталія Зікрата закликала керівників територіальних громад до співпраці та зазначила, що лише якісний контроль у межах повноважень та обмін інформацією з територіальними громадами дозволять податковій службі вчасно реагувати на неналежне виконання податкових зобов’язань господарюючими суб’єктами.

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА нарада бюджет наповнення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: