Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші збільшилася чисельність виконкому міськради – додалися старости двох сіл

Переглядів: 531

6 серпня відбулася позачергова сесія Калуської міської ради у зв’язку з необхідністю прийняття рішень, пов’язаних з приєднанням до міста громад Кропивника і Мостища.

Нагадаємо, що рішення про утворення Калуської ОТГ і приєднання Кропивницької і Мостищанської сільських рад було прийняте 25 липня.

На цей раз внесли зміни до структури та загальної чисельності апаратів ради, виконавчого комітету та виконавчих органів Калуської міської ради.

Зокрема, додалося п’ять нових посад: дві посади старост: Кропивника і Мостища; дві посади адміністраторів Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради, які у селах виконуватимуть секретарі сільських рад, та одну посаду державного реєстратора сектору державної реєстрації речових права на нерухоме майно ЦНАПу, бо такий працівник є у Мостищанській сільській раді. Тож тепер у міській раді та її виконавчих структурах є 243,5 штатних одиниць.

Також депутати внесли зміни до кількісного складу виконавчого комітету міської ради, збільшивши його чисельність з 15 до 17 осіб. Тобто створили місця для старост двох сіл, які приєдналися.

Водночас, відповідно до рішення сесії, Михайло Барнич, який до приєднання був сільським головою Кропивника, до виборів виконуватиме обов’язки старости села Кропивник  Калуської ОТГ. Його також ввели за посадою у виконавчий комітет міськради та уповноважили на вчинення нотаріальних дій на території села Кропивник.

Сільська рада Кропивника відраза передала місту трансферт у розмірі 204,3 тис. грн на заробітну плату двох працівників, яким тепер її виплачуватиме місто.

Щодо Мостищанської сільської ради, то там сесія, на якій буде прийняте остаточне рішення про приєднання до Калуша, запланована на 7 серпня. Якщо рішення буде позитивним, то депутати міської ради збиратимуться знову, щоб прийняти аналогічні рішення і по Мостищах.

Міський голова Ігор Матвійчук також зазначив, що з 1 серпня мешканці Кропивника і Мостища користуються, як і міські мешканці, безкоштовним медикаментозним забезпеченням в стаціонарі Калуської ЦРЛ.

Наразі вирішується питання щодо приєднання до міста Вістової. Чекають висновку ОДА про відповідність такого приєднання законам України. Зацікавлені у приєднанні також Студінка, Сівка- Калуська та Пійло.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ОТГ виконком старости

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: