Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Апеляційний суд зобов’язав Калуську міськраду виділити землю 8 учасникам АТО

Переглядів: 343

12 лютого колегія суддів Восьмого апеляційного адмінсуду визнала протиправним рішення Калуської міської ради, яким відмовлено 8 учасникам АТО в отриманні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Апеляційний суд підтвердив рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 7 жовтня 2019 року і зобов’язав Калуську міськраду протягом місяця надати атовцям дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, повідомляє «Курс», посилаючись на пресслужбу Восьмого ААС.

Суди у цій справі тривають уже декілька років.

У травні 2018 року позивачі – 8 учасників АТО – вперше звернулися до міської ради із заявами про надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 2,00 га кожному для ведення особистого селянського господарства.

Міськрада відмовила атовцям, мотивуючи тим, що земельні ділянки знаходяться за межами генерального плану Калуша. Суд першої інстанції зобов’язав міську раду повторно розглянути заяви позивачів.

На повторне звернення позивачів у травні 2019 року міськрада вдруге їм відмовила.

Апеляційний суд погодився з висновками суду першої інстанції, вважаючи підставу для повторної відмови у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства необґрунтованою та незаконною.

Відповідно до законодавства така підстава як «списання меліоративної системи, переведення меліоративних земель в немеліоративні та віднесення їх до земель житлової та громадської забудови» є незаконною.

За рішенням суду, міськрада Калуша повинна протягом місяця дати дозволи атовцям на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Апеляційний суд учасники АТО Калуш земля

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: