Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Бездомні прочитали вірш калушанина Юрія Іздрика (ВІДЕО)

Переглядів: 664

У мережі опублікували відео, на якому бездомні декламують вірш Юрія Іздрика «Я з тобою». Ролик розміщений на Facebook-сторінці руху «Молодь За Мир».

Про це пише видання «Читомо».

Автори ролика зазначають, що відео було записане ще минулого літа, проте зараз, під час епідемії, ці слова звучать із новою силою.

 

Слова, які сьогодні хоче почути кожна людина. Бездомні читають вірш поета Юрія Іздрика "Коли дійдеш до краю". Ми записували відео минулого літа, але зараз вони звучать з новою силою. #не_начхати

Posted by Молодь За Мир on Friday, April 3, 2020

Вірш Юрія Іздрика «Я з тобою» увійшов до збірки «Ліниві і ніжні», яка побачила світ 2018 року у видавництві А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.

«Молодь За Мир» – це всесвітній рух молоді, створений всередині Спільноти святого Егідія. Осередки руху працюють у багатьох містах Європи, Африки, Азії та Америки. В Україні вони діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові та Одесі.

Серед справ, якими займається рух: допомога бездомним та бідним людям, яких зустрічають на вулиці, навідування літніх людей у будинках престарілих, організація для них свят та виїздів, походів у музеї та інше. 

Нагадаємо: у 2009 році Юрій Іздрик взяв участь у фотопроєкті івано-франківського фотографа Ростислава Шпука – Б.О.М.Ж. («Без Ознак Мистецького Життя»). Фото розміщувалися у соціально-культурному журналі «Просто неба».

Проєкт був створений для бездомних і соціально незахищених верств населення. Весь тираж журналу продавали безпритульні, половину зароблених грошей залишали собі, а решта йшла на розбудову інфраструктури для безхатьків.

 

Схожі матеріали за тегами: іздрик вірш читання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: