Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Бюджет району на наступний рік буде меншим, ніж цьогорічний

Переглядів: 714

2 грудня відбулося публічне представлення та громадське обговорення проєкту районного бюджету Калуського району на 2020 рік.

У заході взяли участь заступник голови РДА Любомир Білоус, керівники  структурних підрозділів РДА, керівники установ та організацій району, повідомляє пресслужба Калуської РДА.

Начальник фінансового управління РДА Людмила Федун зазначила, що доходи прогнозують отримати у сумі 127,9 млн грн, з них 125,5 млн – доходи загального фонду районного бюджету, а 2,4 млн грн – доходи спеціального фонду районного бюджету. Резервний фонд районного бюджету становитиме у розмірі 340 тис. грн. Базова дотація надійде в сумі 29,6 млн грн,  освітня субвенція – в сумі 58,2 млн грн, а медична субвенція – в сумі 4,6 млн грн.

У порівнянні з поточним роком, бюджет-2020 буде меншим, оскільки 3 сільські ради уже ввійшли до складу Калуської ОТГ. Ще 2 сільські ради очікують на завершення процедури про приєднання до міської ОТГ.

Крім того, медична субвенція для закладів охорони здоров’я передбачена лише на І квартал наступного року.

На 2 місяці 2020 року передбачені також видатки для функціонування спортивної школи і центру дитячої та юнацької творчості, оскільки їх очікує процедура ліквідації.

Схожі матеріали за тегами: Калуський район бюджет прогнози

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: