Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Бюджетні установи Калущини передали у власність Калуській, Войнилівській та Новицькій ОТГ

Переглядів: 433

Також підтримали проєкт рішення про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати України – Карпатська агенція регіонального розвитку»

10 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Калуської районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Жанна Табанець, перший заступник голови РДА Оксана Канюка, депутат обласної ради Михайло Якимчук, керівники установ та організацій району, голови громад, журналісти місцевих мас-медіа.

Насамперед голова районної ради Михайло Лаврів і голова райдержадміністрації Жанна Табанець привітали обранців громади з Днем місцевого самоврядування, який відзначали 7 грудня. Відтак керманичі району нагородили депутатів районних рад подяками голови районної ради за вагомий внесок у розбудову громад, йдеться на сайті Калуської РДА.

На сесії йшлося про передачу бюджетних установ, розташованих у населених пунктах району, зі спільної власності територіальних громад селища, сіл району до комунальної власності Калуської міської, Войнилівської селищної та Новицької сільської територіальних громад. Також громадам, згідно з рішенням сесії, передадуть книжковий фонд централізованої бібліотечної системи.

Крім того, депутати ухвалили рішення про вихід зі складу засновників інклюзивно-ресурсного центру, присвоїли ранг голові ради та його заступникам, а відтак утворили постійні комісії районної ради та затвердили Положення.

Обранці громади підтримали проєкт рішення про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати України – Карпатська агенція регіонального розвитку».

На завершення сесії депутати прийняли рішення про реорганізацію Рожнятівської та Долинської районних рад шляхом їх приєднання до Калуської.

Схожі матеріали за тегами: Калуська районна рада сесія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: