Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Чому посиніла вода у Млинівці? Міська рада встановлює джерело забруднення річки (ФОТО)

Переглядів: 1179

Від мешканців мікрорайону Загір’я до Калуської міської ради надійшло повідомлення про виявлення нехарактерного забарвлення води у річці Млинівка.

З метою встановлення джерела забруднення річки за дорученням міського голови Ігоря Матвійчука 29 квітня відбулась виїзна нарада під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

 Участь у нараді взяли представники управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради, Калуського відділу поліції ГУНП в області, Калуського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в області, Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» та КП «Водотеплосервіс».

Візуальне обстеження Млинівки провели по вулицях Орищака, Мартинця, Гірника, Долинська, Каракая, Об’їзна.

Комісія спільно з завгоспом Районної лікарні провела обстеження по периметру території лікарні та встановила що потрапляння господарсько-побутових вод з лікарні (в тому числі з пральні) виключено, оскільки всі стоки перекачуються локальною насосною станцією лікарні по вул. Каракая до вул. Українська в мережі КП «Водотеплосервіс» та направляються на очисні споруди ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Факт поширення забруднення від вул. Каракая підтвердився. Швидкість поширення забруднення від вул. Каракая до вул. Мартинця довжиною орієнтовно 2 км становить близько 4 години.

Комісія продовжує роботу з виявлення джерела забруднення річки. В полі зору є 4 об’єкти, які можуть бути потенційними джерелами забруднення. На даний час встановлюються власники даних об’єктів. Про результати та прийняті рішення повідомлять додатково.

У разі виявлення та підтвердження причини забруднення Калуська міська рада буде звертатись до Державної екологічної інспекції Карпатського округу щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, що у листопаді 2019 року також був виявлений факт забруднення Млинівки. Тоді вода в річці почервоніла. Причиною була гуаш, яка потрапила з потічка Гуркотало у Млинівку з території КП «Калушавтодор».

Схожі матеріали за тегами: Калуш Млинівка забруднення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: