Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Депутати Калуської райради прийняли бюджет Калуського району на 2018 рік

Переглядів: 1252

21 грудня відбулося пленарне засідання 13 сесії Калуської районної ради.  

Найважливіше питання, яке розглядалося на засіданні сесії, стосувалося прийняття районного бюджету на наступний рік, повідомляє сайт Калуської РДА.

Про те, яким буде головний фінансовий документ району, розповіла  начальник фінансового управління РДА Людмила Федун. Спідоповідачем виступив голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, фінансів та бюджету Василь Турчин.  

Під час розгляду цього питання зазначили, що доходи районного бюджету становитимуть понад 418,5   млн грн, з них доходи загального фонду районного бюджету – 415 млн грн, решта  – спеціального фонду; міжбюджетні трансферти по загальному фонду бюджету – в сумі понад 29,4 млн грн. Резервний фонд районного бюджету становитиме у розмірі 400 тисяч гривень.

Після обговорення депутати прийняли районний бюджет на наступний рік.

Крім прийняття бюджету, депутати районної ради внесли зміни та доповнення в цьогорічний бюджет, встановили вартість харчування дошкільнят і розмір батьківської плати, перейменували комунальний заклад «Войнилівський центр дитячої та юнацької творчості», затвердили пільгову передплату газети «Вісті Калущини».

Також обранці громади Калущини погодилися на те, щоб наступного року з районного бюджету здійснювати співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються з державного фонду регіонального розвитку, а також затвердили Програму сприяння залученню інвестицій в економіку району.

Схожі матеріали за тегами: сесія калуська районна рада бюджет2018

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: