Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Депутати Калуської райради внесли зміни в районний бюджет та медичні програми

Переглядів: 1054

19 травня відбулося пленарне засідання 36 сесії Калуської районної ради.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Жанна Табанець, перший заступник голови РДА Оксана Канюка, керівники установ та організацій району, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, повідомляє пресслужба Калуської РДА.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Перетятко наголосила на важливості прийняття районної Програми забезпечення виконання рішень суду щодо безспірного списання коштів управління соціального захисту населення РДА на 2020 рік.

В.о. директора КНП «Калуський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської районної ради Ірина Купрунець запропонувала депутатам внести зміни і доповнення до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2020 рік, а також надати медзакладу дозвіл на списання основних засобів.

Микола Гудим, в. о. директора районної лікарні, представив Програму розвитку та підтримки медустанови на 2020 рік. Також він вніс на розгляд депутатів зміни і доповнення до Програми відшкодування вартості лікарських засобів в Калуському районі на 2020 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Федун вела мову про внесення змін до районного бюджету Калуського району на 2020 рік.

Відтак на сесії депутати затвердили ліквідаційний баланс районного центу дитячої та юнацької творчості і дитячо-юнацької спортивної школи. З цих питань доповіла Любов Луцан, завідувач сектору освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Крім того, на сесії районної ради йшлося про оренду майна, про надання КЗ «Аптека №174» дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок, а також  про затвердження списку присяжних. У різному депутати районної ради прийняли звернення про плату за транспортування природного газу.

Схожі матеріали за тегами: Калуська райрада сесія бюджет зміни

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: