Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Депутати Калуської райради затвердили ряд програм і внесли зміни до бюджету (ФОТО)

Переглядів: 789

21 лютого відбулося засідання 21 сесії Калуської районної ради.

У роботі сесії районної ради взяли участь голова РДА Іван Данів, заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус, керівник апарату РДА Олена Романишин, сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та  установ, журналісти місцевих мас-медіа, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

На сесії керівник місцевої прокуратури Микола Мартин підбив підсумки діяльності прокуратури у минулому році.

Депутати районної ради затвердили кілька програм, зокрема, що стосуються підтримки людей з вадами зору, соціального захисту населення, відшкодування вартості лікарських засобів та економічного розвитку. Мова йде про Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2022 роки, про Програму заходів і робіт у галузі розвитку земельних відносин.

Крім того, депутати розглянули питання співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування з державного фонду регіонального розвитку, а також затвердили тарифи на теплову енергію для закладів соціальної сфери.

Начальник фінансового управління РДА Людмила Федун представила звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.  Також головний фінансист району доповіла про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2019 рік.

Насамкінець депутати внесли зміни до складу постійних комісій, затвердили план роботи та оптимізували структуру виконавчого апарату районної ради.

Схожі матеріали за тегами: Калуська райрада сесія програми бюджет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: