Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Директором Калуського коледжу культури і мистецтв обрали Ярослава Яціва (ФОТО)

Переглядів: 489

25 січня у Фаховому коледжі культури і мистецтв м. Калуша обирали директора.

На посаду керівника закладу претендували двоє осіб – голова циклової комісії хореографічних дисциплін Ольга Квецко та виконувач обов’язків директора коледжу Ярослав Яців, інформує «Калуш ФМ».

До списку виборців включили 101 особу: 76 викладачів, 10 непедагогічних працівників та 15 студентів. Участь у голосуванні взяли 99 виборців: 74 з них (74,7%) підтримали кандидатуру Ярослава Яціва, 24 (24,3%) – Ольгу Квецко. Один бюлетень було визнано недійсним, оскільки він не містив жодної позначки.

Як повідомила у коментарі «Калуш ФМ» голова виборчої комісії Тетяна Меленюк, голосування пройшло без порушень: «Жодних зауважень ні від кандидатів на посаду директора, ні від спостерігачів, ні від представників управління культури, національностей і релігій ОДА, ні від організаційного комітету не надходило. Скарг теж ніхто не писав».

Отож переможцем виборів визнали виконувача обов’язків директора Ярослава Яціва

Новообраний керівник подякував колективу за довіру: «Мені дуже приємно, що 74,7% наших працівників, викладачів, студентів підтримали мою кандидатуру, тому що це довіра людей і я буду намагатися всіма своїми зусиллями, своїм розумом виправдати цю довіру. Минулого четверга, 20 січня, відбулася презентація проєктів стратегії розвитку закладу кожного з кандидатів. Відповідно до своєї стратегії я вибудував такі плани, такі перспективи: утвердження в закладі освіти уже ліцензованих спеціальностей і ліцензування двох нових спеціальностей – 026 «Сценічне мистецтво» і 025 «Музичне мистецтво». І відповідно в контексті вже розширення спектру надання освітніх послуг буде вестися вся робота – це і розвиток освітнього середовища для здобувачів освіти, і вдосконалення комплексів методичного забезпечення освітнього процесу. Тож уся навчальна робота буде спрямована на реалізацію концепції цієї стратегії».

Тепер кандидатуру новообраного директора Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуша має підтримати обласна рада. Відтак з Ярославом Яцівим укладуть контракт терміном на 5 років.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: