Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

До Верхнянської територіальної громади надійшла гуманітарна допомога для тимчасово переміщених осіб (ФОТО)

Переглядів: 151

«Продукти харчування, зокрема, м’ясні, рибні консерви, крупи, сіль, цукор, олія, шоколад, чай, кава та інше, а також засоби гігієни, необхідний одяг та взуття отримала сьогодні Верхнянська територіальна громада. Загалом, надійшла допомога для п’ятиста внутрішньо переміщених осіб, які проживають саме у цій територіальній громаді. Співпрацюючи із благодійними фондами та волонтерами,   ми маємо можливості підтримати  біженців, які приїжджають на Прикарпаття», –розповів заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин, перебуваючи із робочою поїздкою у с. Верхня Калуського району.

Завдяки підтримці облдержадміністрації, народного депутата України Олега Марусяка, благодійний фонд «Підгір’я», вивчивши  потреби внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Верхнянській територіальній громаді, надав їм необхідну гуманітарну допомогу, з посиланням на Калуську РДА повідомляє «Калуш ФМ».

Очільник Верхнянської територіальної громади Михайло Маліборський розповів про реєстрацію вимушено переселених осіб задля  надання їм  можливостей отримання соціальних допомог,  проживання переселенців у цій громаді та збір гуманітарної допомоги для Збройних сил України.

«У нашій громаді проживають біженці із тих областей України, де ведуться бойові дії. В основному вони розмістилися у приватному секторі, також є сім’я із Харківщини, яка живе у нашому закладі освіти. Завдяки міжнародним, всеукраїнським проєктам, волонтерам ми отримали найнеобхіднішу підтримку для переселенців та надаємо їм допомогу. Ми допомагаємо і Збройним силам України та тим регіонам, де ведуться бойові дії», – зазначив Михайло Маліборський.

Схожі матеріали за тегами: ОДА Верхня ВПО допомога

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: