Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Двоє кандидатів відмовилися від участі у виборах до Калуської міської ради

Переглядів: 1678

5 жовтня відбулося засідання Калуської міської територіальної виборчої комісії, на якому серед інших розглядали питання зняття з реєстрації кандидатів у депутати Калуської міської ради.

Відповідно до затвердженого постановою ЦВК календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, 5 жовтня – останній день, коли кандидати мали можливість відмовитися від участі у виборах. До Калуської міської ТВК з цього приводу звернулося двоє зареєстрованих кандидатів, повідомляє "Нафтохімік-Калуш".

Зокрема,  Псюк Марія Василівна, яка була зареєстрована кандидатом у депутати Калуської міської ради у єдиному виборчому списку та територіальному виборчому округу №3 від політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи).

Та Якимчук Назарій Іванович, який був зареєстрований першим номером у єдиному виборчому списку від політичної партії "За майбутнє". Оскільки у бюлетені біля назви партії повинно вказуватися прізвище, ім'я та по батькові кандидата, який очолює список, то у випадку з цією партією у бюлетені для голосування за депутатів до Калуської міської ради цю інформацію вносити не будуть.

Члени комісії одноголосно підтримали рішення про скасування реєстрації цих кандидатів.

На засіданні також провели жеребкування щодо утворення дільничних виборчих комісій. Як повідомила голова Калуської міської ТВК Тамара Мигович, було отримано 19 подань кандидатур до  складу ДВК. Загалом у ДВК працюватимуть такі представники: від ВО "Батьківщина" – 132; від партії "Слуга народу" – 92; від партії "За майбутнє" – 72; від партії "Європейська Солідарність" – 65; від партії "Голос" – 44; від партії "Сила І Честь" – 44; від ВО "Платформа Громад" – 44; від Української партії – 41; від партії Народний Рух України – 37; від партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) – 37; від партії "Національний Корпус" – 30; від ВО "Свобода" – 28;

від кандидата на посаду міського голови Ігоря Насалика – 42; від кандидата на посаду міського голови Віктора Павліва – 18; від кандидата на посаду міського голови Володимира Савки – 4; від кандидата на посаду міського голови Андрія Найди – 1.

Загалом у Калуській міській об'єднаній територіальній громаді буде діяти 44 виборчі дільниці, з них 28 – великих (з чисельністю виборців понад 1500 осіб), 11 – середніх (з чисельністю виборців від 500 до 1500 осіб), 5 – малих (з чисельністю виборців до 500 осіб). 42 дільниці є звичайними, а 2 – спеціальними.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш вибори кандидати зняття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: