Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Екосервісу» додали на насос і сміттєві контейнери, «Водотеплосервісу» - на заміну мереж і засувки

Переглядів: 1267

Загалом обсяг фінансування Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки збільшили на 573 тисячі гривень.

На сесії Калуської міськради, яка відбулася 26 жовтня, депутати внесли доповнення до Програми охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, з коштів від сплати екологічного податку вирішили виділити КП «Екосервіс» 160 тис. грн для закупівлі сміттєвих контейнерів закритого типу, а також 100 тис. грн на капітальний ремонт каналізаційної насосної станції з установленням резервного насоса на полігоні захоронення твердих побутових відходів.

Додамо, що наразі насос для відкачування фільтрату на полігоні ТПВ, який придбали торік, вийшов з ладу і його ремонтують. На думку депутатів, на полігоні має бути два насоси: основний і резервний, тому і прийняли рішення про закупівлю другого.

 Окрім того, збільшили по даній Програмі і фінансування КП «Водотеплосервіс», якому додали 200 тис. грн на заміну каналізаційної мережі та 113 тис. грн – на закупівлю і встановлення шиберної засувки для забезпечення безперебійної роботи каналізаційної насосної станції №1.

Фото: Установи м. Калуш

Схожі матеріали за тегами: екосервіс водотеплосервіс гроші

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: