Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушан запрошують до обговорення проєкту нової редакції Статуту Калуської громади

Переглядів: 183

5 січня 2021 року на офіційному сайті Калуської міської ради за посиланням http://kalushcity.golos.net.ua/?p=proekty_rishen&sp=single&id=5031 розміщено проєкт рішення міської ради «Про Статут Калуської міської територіальної громади», яким пропонується затвердити нову редакцію Статуту.

З метою залучення громадськості до вирішення питань місцевого значення, відповідно до розпорядження міського голови від 14 січня № 10-р «Про організацію проведення громадського обговорення проєкту Статуту Калуської міської територіальної громади»,  в розділі «Електронні консультації з громадськістю» офіційного сайту також розміщено проєкт вищевказаного рішення http://kalushcity.golos.net.ua/?p=proekty_rishen&sp=single&id=5031.  

Жителям Калуської громади пропонують узяти участь в обговоренні проєкту рішення та самого Статуту, йдеться на сайті міськради.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Статутом повинні регулюватись цілий ряд питань місцевого значення (проведення загальних зборів громадян, порядок внесення місцевих ініціатив, проведення громадських слухань, місцеві петиції, громадський бюджет тощо).

Пропозиції щодо внесення змін та зауважень до проєкту Статуту можна також надсилати на електронні адреси: politkalush@ukr.net – відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Калуської міської ради та kalush-rada@ukr.net – відділ організаційно-правової роботи ради (з приміткою в листі «Пропозиції до Статуту Громади») до 25 січня 2021 року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: