Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанка Анастасія Габльовська змагалась на Кубку України з плавання

Переглядів: 2143

На початку липня у Запоріжжі проходив Кубок України з плавання "Містер Батерфляй". В змаганнях беруть участь 306 спортсменів (187 чоловіків та 119 жінок) з 15 областей України та Києва.

Серед представників Івано-Франківської області найкраще виступила Анастасія Габльовська з Калуша.

Калушанка, яка є кандидатом в майстри спорту з плавання, зайняла 14-те місце на дистанції 50 метрів брасом, 15-те місце на двічі довшій дистанції та 55-те місце ау запливі вільним стилем 100 метрів.

Інші плавці з франківщини показали такі результати:

Вихованець ДЮСШ м.Снятин Назарій Косило виборов третє місце на дистанції 200 метрів батерфляєм. В запливі 50 метрів батерфляєм Назарій фінішував на 31-му місці, а також 15-м у запливі 100 метрів батерфляєм.

Інший снятинський плавець Артур Ленько  200 метрів брасом проплив із 18-м результатом. На дистанції 100 метрів брасом Артур зайняв 23-тє місце, а на 50 м. брасом посів 27-му сходинку в підсумковому заліку.

Калушанин Мельник Олександр найкраще виступив у запливі 200 метрів брасом, показавши 12-й результат. На 100-метровій дистанції брасом Олександр зайняв 19-те місце, а в запливі 50 метрів брасом посів 22 місце.