Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська бігунка Сніжана Джичко виборола «срібло» чемпіонату України (ФОТО)

Переглядів: 587

27 і 28 лютого в Києві пройшов чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР, на якому нагороди виборювали юнаки і дівчата 2006-2007 років народження.

З командою від Івано-Франківщини їздив на ці змагання викладач відділення легкої атлетики ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради, заслужений тренер України Микола Богоносюк, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на «Нафтохімік-Калуш».

У манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності, де проводилися змагання, виступали і дві вихованки цього калуського тренера, які досягли вагомих результатів. 14-річна Сніжана Джичко стала срібною призеркою чемпіонату України U16 у бігу на 400 м, в якому брали участь 52 юні спортсменки з різних регіонів країни. При цьому дівчина більш як на три секунди поліпшила свій особистий рекорд на цій дистанції, який тепер становить 1 хв. 00,74 сек.

Два особисті рекорди побила на чемпіонаті також 13-річна Діана Стасінчук у бігу на 800 і 1500 м. Коротшу дистанцію, на якій змагалися 54 спортсменки, вона подолала з 11-результатом. А в забігу на 1500 м, у якому брали участь 30 дівчат, Сніжана посіла п’яте місце.

На знімку: Микола Богоносюк зі своїми вихованками.

Схожі матеріали за тегами: Сніжана Джичко срібло чемпіонат України