Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська гімназія утримує лідерство в області за результатами ІІІ етапу олімпіад

Переглядів: 998

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка вже п’ятий рік поспіль утримує лідерство серед закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області.

У 2020 році до олімпійських здобутків гімназистів на рівні області додалося 38 перемог (82 бали): 4 – І місця, 14 – ІІ, 20 – ІІІ. Це дещо менше, ніж рекордних минулого й позаминулого років, коли в обласних інтелектуальних змаганнях учні гімназії мали по 45 призових місць, але достатньо для того, щоби випередити своїх найближчих суперників за кількістю рейтингових балів (за І місце нараховується 5 балів, за ІІ – 3 бали, за ІІІ – 1 бал), повідомляє Калуська гімназія ім.Д. Бахматюка.

За кількістю призових місць цього року першість в області належить Івано-Франківському фізико-технічному ліцеєві-інтернату: 41 перемога (55 балів). До лідерів через найбільшу кількість балів (94) при меншій кількості переможних місць (31) увійшла й Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5.

Переможці олімпіад з двох предметів:

Голубовська Катерина, 5(9) клас – правознавство (ІІІ місце), українська мова і література (ІІІ місце);

Псюк Юрій, 2(6) клас – математика (І місце за 7 клас), математика (ІІ місце за 8 клас);

Захарова Тамара, 7(11) клас – українська мова і література (ІІ місце), історія (ІІІ місце);

Забавський Назар, 6(10) клас – історія (І місце), географія (ІІ місце.)

Переможці з чотирьох предметів:

Циріль Марія, 6(10) клас – біологія (ІІ місце), екологія (ІІ місце), географія – (ІІІ місце), правознавство (ІІІ місце);

Стасюк Юрій, 7(11) клас – астрономія (І місце), математика (ІІ місце), інформатика (ІІ місце), фізика (ІІІ місце);

Савчій Артур, 5(9) клас – інформатика (ІІІ місце), математика (ІІІ місце), фізика (ІІІ місце), географія (ІІІ місце).

 Учителі, які підготували трьох і більше переможців:

Лойош Галина Павлівна (біологія, екологія) – 6 переможців;

Оленюк Галина Іванівна (українська мова і література) – 4 переможці;

Забавська Ольга Ігорівна (історія, правознавство) – 4 переможці;

Безушко Олександр Миколайович (фізика, астрономія) – 3 переможці;

Маковська Алла Степанівна (географія) – 3 переможці;

Ткачук Ірина Володимирівна (географія) – 3 переможці.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш гімназія олімпіади область лідери

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: