Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська міська поліклініка міняє юридичний статус і розширює структуру

Переглядів: 4221

Маховик медичної реформи у Калуші набирає обертів. Калуська міська рада 30 листопада на сесії  прийняла новий статут Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Тепер поліклініка, яка раніше була комунальним закладом, реформується у неприбуткове комунальне підприємство. Відповідно розпочинається процес ліквідації комунального закладу, який діє зараз.

За словами головного лікаря Центру ПМСД Михайла Гаврилишина, цей процес потрібний для того, щоб отримувати не лише державну субвенцію на установу, а й кошти на кожного підписанта декларації на обслуговування у лікаря від Національної служби здоров’я України. Без зміни юридичного статусу це було б неможливим.

Відповідно до нового статуту, розшириться і структура центру ПМСД. В його юридичне підпорядкування перейде педіатрична дільнична служба, проте самі педіатри і надалі працюватимуть за попереднім місцем роботи.

Зокрема, передбачено створення трьох філій дитячої поліклініки: на вул. Дзвонарській, 5, вул. Будівельників,3, та на вул. Грушевського у приміщенні стоматполіклініки. У двох перших філіях обслуговуватимуть дітей, а в третій – і дітей, і доросле населення із мікрорайонів Хотіня, Загір’я, центру.

Водночас Михайло Гаврилишин зазначає, що влада міста декларує підсилення матеріальної бази закладів, комп’ютеризацію, покращення мобільності роботи лікарів, тобто надання автотранспорту, та збільшення фінансування на медикаменти для лікування дітей до трьох років.

Варто зазначити, що зміни у медицині Калуша розпочнуться вже з нового року.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: