Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська скороходка Юлія Луцька стала срібною призеркою командного чемпіонату України (ФОТО)

Переглядів: 236

Вчора, 24 жовтня, в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді на дистанції 35 км, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих і молоді на 20 км, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР та ювілейні ХХV міжнародні змагання Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

У змаганнях взяли участь 175 атлетів з 12 областей країни, а також скороходи з Литви, Латвії, Угорщини та Польщі, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на «Нафтохімік-Калуш».

У рамках змагань зі спортивної ходьби на площі біля готелю «Надія» також відбулися легкоатлетичні естафети за програмою WA (Всесвітньої легкої атлетики) «Дитяча легка атлетика». Діти віком 6-12 років мали можливість спробувати себе в командних естафетах з елементами бар’єрного бігу, метань, стрибків і різноманітних рухливих комбінованих естафетах. За це всі учасники отримали гарантовані нагороди. А серед дорослих, молоді, юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, ветеранів спортивної ходьби та дітей вікових категорій U18, U16, U14 і U12, які долали різні дистанції, в Івано-Франківську загалом було розіграно 20 комплектів нагород чемпіонату України і Кубка «Вечірній Івано-Франківськ».

Провідні скороходи Івано-Франківщини – Христина Юдкіна та учасники Олімпійських ігор 2020 року в Японії Мар’ян Закальницький, Валерій Літанюк і Ганна Шевчук на цих змаганнях не виступали. Натомість на них проявила себе молодша й перспективна атлетка з Боднарова 17-річна Юлія Луцька, яка зараз тренується під керівництвом Христини Юдкіної й Сегія Новака та представляла на змаганнях ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради.

Наша землячка, яка на трасі в Івано-Франківську відчувала палку підтримку від своїх родичів і друзів, брала участь у командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР та виборола срібну медаль в особистому заліку змагань юніорок U20 на дистанції 10 км. Юлія фінішувала слідом за Валерією Шоломіцькою з Волинської області – лідеркою нинішньої юніорської збірної України. А бронзовою призеркою командного чемпіонату України зі спортивної ходьби на 10 км стала 18-річна Софія Криловецька з Сумської області.

У ювілейних міжнародних змаганнях Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» з юних вихованців калуських тренерів брала участь лише 12-річна Вероніка Журба. Дівчина посіла 11 місце на дистанції 3 км, змагаючись із суперницями вікової категорії U14.

http://naftohimik.info/news/sport/yuliya-lutska--sribna-prizerka-komandnoho-chempionatu-ukrani-zi-sportivno-khodbi-1635158575

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: