Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуську районну територіальну виборчу комісію забезпечили засобами індивідуального захисту

Переглядів: 335

З метою запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час організації та проведення виборів 25 жовтня Калуська районна державна адміністрація забезпечила  Калуську районну територіальну виборчу комісію засобами індивідуального захисту

Про це повідомляє пресслужба РДА.

Зокрема, в районну ТВК передали 15 пластикових екранів,  200 масок,  150 рукавиць, антисептики, маркувальну стрічку для розмітки дотримання дистанції, серветки.

Нагадаємо, що цього року голосування відбуватиметься в нових умовах: на дільниці запускатимуть обмежену кількість людей, а на підлозі буде позначка.

Пандемія коронавірусу вплинула на те, як проводитимуть цьогорічні місцеві вибори. 

Що зміниться?

Цього року голосувати треба приходити у масці та без дітей. Кабмін 14 вересня затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів. Згідно з цим документом, перед входом на дільницю проводиться опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань. Також вам поміряють температуру.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні бути антисептики для рук. Має бути обладнано місця для збирання та утилізації масок і рукавичок.

У самих приміщеннях буде позначка, що вказує на дотримання дистанції щонайменше 1 м. Потоки виборців на вхід та вихід повинно бути розділено. У приміщенні одночасно може перебувати не більш ніж троє виборців на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовує виборча комісія, має бути виготовлено з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватися фізичного дистанціювання і сидіти на відстані щонайменше 1 метра один від одного або застосовувати фізичні бар’єри (наприклад, прозорі екрани).

Потрібно протирати дверні ручки, поручні, сидіння дезінфікуючими засобами щонайменше один раз на 2 години, а вологе прибирання приміщення проводити щонайменше один раз на 4 години.

Виборці повинні обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом, перебувати в респіраторі або масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців із проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць і користуватися особистою ручкою.

Засоби захисту повинні мати всі члени виборчої комісії, спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщено приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська ТВК засоби захисту

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: