Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Керівництво Калущини взяло участь у нараді щодо заборгованої зарплатні медикам і освітянам

Переглядів: 425

16 грудня під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля відбулася селекторна нарада із керівниками установ області та головами райдержадміністрацій.

 У роботі селекторної наради взяли участь голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець, заступник голови Любомир Білоус, голова районної ради Віктор Гільтайчук, керівник апарату РДА Олена Романишин, голови ОТГ та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, повідомляє пресслужба Калуської РДА.

На нараді йшлося про незабезпеченість щодо оплати праці співробітникам бюджетної сфери. Загалом на Прикарпатті ця сума становить 160,9 млн грн, в тому числі по освітній субвенції – 70 млн грн, медичній субвенції – 70,2 млн грн.

 «На сьогодні Івано-Франківщина має найбільшу заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. І все це через незбалансованість місцевих бюджетів, їх дефіцитність та неефективність прийнятих рішень керівниками районів, які замість виплати зарплати спрямовували кошти на розвиткові проєкти. Передусім  потрібно забезпечити виплату  зарплати освітянам і медикам, а потім вкладати кошти у будівництво шкіл і лікарень», - звернувся до керівників районів під час щотижневої наради голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Керівник області підкреслив, що своєчасний перерозподіл фінансового ресурсу місцевих бюджетів допоміг би скоротити обсяг заборгованості перед вчителями та медиками на 80 мільйонів гривень. Він також доручив департаменту фінансів спільно з керівниками районів провести аналіз наявного фінансового ресурсу, який можна спрямувати на виплату заборгованості. Окрім того, наголошувалося на прийнятті бездефіцитних місцевих бюджетів на 2020 рік.

 «Щоб не повторювати ситуацію із наявною заборгованістю із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, слід забезпечити прийняття бездефіцитних, збалансованих місцевих бюджетів на наступний рік», - зазначив Денис Шмигаль.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: