Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Керівництво району сприяє в облаштуванні дороги до земельних ділянок учасників АТО в районі Хотіня (ФОТО)

Переглядів: 608

За сприяння голови Калуської райдержадміністрації Івана Даніва здійснюється облаштування вулиць до земельних ділянок в мікрорайоні Хотіня, де учасникам АТО виділили земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків.

Наприкінці минулого року Іван Данів, зустрівшись із власниками земельних ділянок, пообіцяв допомогти в облаштуванні доріг, які ведуть до території, де наразі захисники України уже розпочали будівництво своїх помешкань, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

Днями голова РДА зустрівся з керівництвом громадської організації «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України імені Романа Шухевича» та оглянув, як здійснюється облаштування доріг.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», земельні ділянки для індивідуального будівництва учасникам АТО Калуша виділялися тричі. У 2015 році між пільговиками розподілили землю на вул. Добрівлянській, у 2016-му – на вул. Львівській, а у липні 2018-го – у районі Калуського автотранспортного підприємства.

Додамо, що у 2015 році на вул. Добрівлянській земельні ділянки отримали 116 пільговиків, в тому числі 86 учасників АТО, у 2016-у на вул. Львівській – 98 учасників АТО, а в 2018-у на вул. Глібова – 151 учасник АТО.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: