Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Колишній виконавчий директор ФК «Калуш» Юрій Касіянчук став гендиректором калуського клубу. Перше інтерв’ю після повернення

Переглядів: 652

До системи управління ФК «Калуш», після  робочого періоду на посаді спортивного директора НК «Верес» у Рівному, повернувся Юрій Касіянчук. Офіційний сайт калуського клубу взяв у інтерв’ю у  старого-нового гендиректора.

- Вітаємо з поверненням до ФК «Калуш», Юрію. Ви - один з небагатьох прикарпатців, які мали змогу працювати в клубі української премєр-ліги (УПЛ) на керівних посадах. Розкажіть нам про елітний український дивізон та  чому ви покинули НК «Верес»?

- Я б назвав цей період  у НК «Верес» стажуванням. Хтозна, можливо, найближчим часом пройду стажування у більш серйозних футбольних клубах. Не виключено, що це будуть європейські команди.

В рівненському клубі, перебуваючи на посаді спортивного директора, мав можливість вивчити всі аспекти роботи технічного директора. Спочатку було нелегко, адже потрібно було освоїти дуже великий об`єм інформації, якнайшвидше організувати тісну комунікацію із УПЛ, ФФУ та іншими клубами прем`єр ліги. У НК «Верес»  я отримав  великий досвід та багато цікавих знайомств у футбольних колах, освоїв нові нюанси керування футбольним клубом.

НК «Верес», насамперед, потужна організаційна структура та справжні професіонали своєї справи. Варто відзначити весь колектив - це футболістивисокого рівня та висококваліфікований тренерсько-адміністративний склад, яким зараз вдається робити неймовірний результат. Своєю грою рівненськийклуб підтверджує амбіції щодо високого місця в турнірній таблиці. Хотілось би віддати належну повагу рівненським вболівальникам. Я б назвав їх унікальнимфеноменом.  Настільки вірні вболівальники - найбільша цінність клубу.

- Поділіться першими враженнями та емоціями після приїзду.  Що змінилося за час вашої відсутності?

- Завжди відчуваю тільки позитивні емоції коли мова йде про ФК «Калуш», адже і клуб і місто є рідними для мене. Звичайно, відчувається різниця між УПЛ та аматорським колективом. Ми всі розуміємо, що ФК «Калуш» вже вийшов на певний рівень, але це ще не межа. Поступово будемо будувати потужний клуб, який з часом стане на шлях самозабезпечення. 

Я вже встиг побувати на декількох  тренуваннях. Рівень цих тренувань  досить пристойний, виросли також й вимоги до футболістів. Всі гравці тренуються з великим бажанням та самовіддачею. Як на мене,  у наших гравців ще відбувається процес адаптації до високих вимог і я впевнений, що все це в комплексі обов’язково почне давати плоди.

     - Яку посаду будете займати в клубі  та над чим зосередите свою роботу?

 - Займатиму посаду генерального директора. Продовжуватиму почату справу, а саме -  відновлення калуського футболу та створення професійного клубу в місті Калуш.  Зауважу, що перший крок у цьому напрямку ми вже зробили.

    - Яке ваше бачення найближчого майбутнього для клубу?

- Хочу сказати , що розвиток і прогрес клубу - це заслуга всього керівництва та колективу. На мою думку, без зусиль президента клубу – (Білецького Андрія Ігоровича) в  місті Калуш ще б дуже довго не було футболу. Також варто відзначити молодого, амбітного та здібного керівника – Заліського Андрія, який кожного дня активно працює над процесом розвитку клубу.

Плани на найближче майбутнє – об’єктивно оцінити стан справ в клубі, переглянути звіт за період моєї відсутності та досягнуті результати. А вже після цього візьмемось за обговорення подальших планів та майбутнього для калуського колективу.

Фото з сайту ФК Калуш

Схожі матеріали за тегами: фк калуш футбол касіянчук

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: