Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Майно бюджетних установ сіл району передали у власність Калуської ОТГ

Переглядів: 503

28 грудня відбулася п’ята позачергова сесія Калуської міської ради, на якій розглянули питання про передачу нерухомого майна сільських рад, які реорганізовуються.

Відповідно міська рада дала згоду на прийняття у комунальну власність Калуської міської ОТГ нерухомого майна, яке перебувало у власності територіальних громад Боднарівської, Голинської, Копанківської, Пійлівської, Ріп’янської та Тужилівської  сільських рад, та затвердила акти приймання-передачі електролічильників обліку електроенергії у зазначених сільських радах.

Також у власність Калуської міської ОТГ прийняли майно бюджетних установ (освіти, культури та охорони здоров’я) із спільної власності територіальних громад сіл Калуського району.

Як зазначив начальник управління комунальної власності Олександр Челядин, це рішення базується на рішенні, прийнятому Калуською районною радою.

Затвердили депутати Калуської міськради і нову редакцію Статуту КНП «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

За словами головного лікаря центру Михайла Гаврилишина, зміни у Статут необхідно внести з огляду на те, що до їхньої структури тепер приєднуються ще 3 амбулаторії і 6 ФАПів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш сесія передача майно села

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: