Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міст через Лукву у Боднарові готовий до здачі в експлуатацію

Переглядів: 1072

Цього року в області вдалося добудувати два стратегічно важливих мостових переходи.

Міст у селі Боднарів на Калущині  практично готовий до відкриття. Про це на пресконференції  повідомив директор Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Василь Буджак, пише ПІК.

Через аварійний стан цей  міст міг у будь-який момент втратити функцію шляхопроводу. І тоді, щоб, наприклад, з Калуша потрапити до Івано-Франківська, необхідно було б долати додаткові 60 кілометрів через Галич.

«Сьогодні вже можна сказати, що в цьому році нам вдалося добудувати два стратегічно важливих для регіону мостових переходи. Це міст протяжність 240 метрів через Дністер  на дорозі Бурштин – Калуш, зданий в експлуатацію у вересні. Й практично готовий до пуску міст на автомагістралі Н-10 Стрий – Мамалига у селі Боднарів Калуського району», – зазначив Василь Буджак.

Він також додав: «Весною ми ще не знали, чи буде можливість зайнятися мостом у Боднарові. Але уряд спрямував через Укравтодор необхідні кошти. І попри певні сумніви, що за короткий період, до кінця року, вдасться виконати всі роботи, ми влітку їх таки почали. Міст через Лукву у Боднарові разом з під’їздами – це ще близько кілометра доріг з реконструкцією: розширенням, водовідведенням, бар’єрним огородженням. Робота зроблена. Ці два мостових переходи  – важливий здобуток дорожньої галузі Прикарпаття».

Нагадаємо, що, окрім мостів на Прикарпатті, цього року якісно відновили майже 150 кілометрів доріг. Це найвищий показник за останні п’ять років.

Схожі матеріали за тегами: Міст Дністер Боднарів здача в експлуатацію

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: