Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На фасаді Калуської районної лікарні встановили пам’ятну дошку колишньому головному лікарю цього закладу – Степану Зелику

Переглядів: 1609

27 лютого відкрили меморіальну дошку з колишньому головному лікарю Калуської районної лікарні. Подію приурочили до 90-річчя від дня народження лікаря, пише «Нафтохімік-Калуш».

На відкритті були друзі, колеги по роботі та рідні Степана Зелика.

 Також на відкриття меморіальної дошки прийшли головний лікар Калуської центральної районної лікарні Іван Красійчук, головний лікар районної лікарні Микола Гудим, голова профспілки медичних працівників в Івано-Франківській області Наталія Пильчак, працівники калуських лікарень та поліклінік й калуські чиновники.

Ініціаторами встановлення горельєфа та пам’ятної дошки є колективи медиків районної лікарні, центральної районної лікарні. Допоміг реалізувати ідею онук Степана Зелика - Микола. Саме він звернувся до скульптора Ігоря Семака з проханням розробити проект.

Відкрив пам’ятну головний лікар районної лікарні Микола Гудим та внук Степана Зелика, лікар-травматолог, якого також звати Степан Зелик. Освятив та відправив поминальну панахиду Михайло Бігун.

Степан Зелик чотири рази був депутатом Калуської районної ради.

 

Схожі матеріали за тегами: меморіальна дошка відкриття зелик

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: