Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущину прибула делегація з Члуховського повіту (ФОТО)

Переглядів: 896

Голова Калуської РДА Наталія Бабій зустрілася із делегацією з Члуховського повіту (Республіка Польща). На Калущину з візитом прибули староста повіту Олександр Ґаппа і війт гміни Жеченіца Члуховського повіту Томаш Ґінда.

У заході взяли участь заступник голови РДА Сергій Дудинець та голова районної ради Михайло Срібняк, повідомляє сайт Калуської РДА.

На зустрічі обговорили питання налагодження співпраці в культурній та освітній сферах. Також окреслили напрямки співпраці в інвестиційній діяльності.

Нагадаємо, співпраця Калуського району з Члуховським повітом започаткована минулого року.  Торік, 23 серпня, сільські голови Калуського району підписали меморандум про співпрацю із війтами Члуховського повіту, де «Poldanor» та «Даноша» ведуть свою діяльність.Так розпочалася співпраця між Калуським районом і Члуховським повітом. Пізніше делегація з Калуського району побувала на урочистостях з нагоди дня незалежності Польщі у Члуховському повіті.

Довідка. Члуховський повіт - один із 16 земських повітів Поморського воєводства Польщі. Утворений 1 січня 1999 року в результаті адміністративної реформи. Повіт знаходиться у південно-західній частині воєводства. Адміністративний центр – місто Члухув. У повіті 6 ґмін: Дебіжно, Жеченіца, Кочала, Пшехлєво, Чарне і Члухув.

Схожі матеріали за тегами: Калущина візит Члухов Польща

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: