Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Одноразові допомоги із міського бюджету отримає 31 калушанин

Переглядів: 943

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Калуської міськради члени виконкому прийняли рішення про надання одноразових грошових допомог 21 калушанину за заявами і 10 громадянам за клопотанням директора територіального центру соціального обслуговування.

За словами начальника управління соціального захисту населення Калуської міськради Любові Федоришин, загальна сума допомог 29 тисяч 120 гривень.

Одноразові допомоги жителям міста, надані відповідно до їхніх заяв, становлять від 200 до 5 тисяч гривень. Зокрема, по 5 тисяч гривень виділили двом калушанам, які перебувають на лікуванні у реанімаційному відділенні обласної лікарні.

А ось 10 підопічних територіального центру соціального обслуговування з нагоди Дня людей похилого віку отримають по 200 гривень.

Чотирьом жителям міста у наданні допомоги відмовили через невідповідність поданих документів.

Нагадаємо, що у бюджеті на 2018 рік на виплату одноразових грошових допомог громадянам міста передбачили 310 тисяч гривень. Наразі із цієї суми залишилося 30 тисяч гривень. Тож не виключено, що управління соціального захисту населення клопотатиме про її збільшення.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш допомоги бюджет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: