Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Перший гостьовий матч ФК «Калуш» завершив нічиєю

Переглядів: 547

28 липня на Київщині відбулася гра другого туру чемпіонату України серед команд Другої ліги ФК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) та ФК «Калуш», яка завершилася нічиєю.

Суперники по грі зійшлись у «незвичних» для себе умовах – «Чайка» вперше грала вдома, тоді як для калушан звітна гра стала першою гостьовою в сезоні. До того ж рідна арена борщагівського клубу «Козак-Арена» наразі перебуває на завершальній стадії підготовки до Другої ліги, тож матч прийняв вишгородський стадіон «Діназ» у передмісті Києва, повідомляє прес-служба ФК «Калуш».

Більш активно гру розпочали гості, які будь-що намагались забити швидкий м'яч. Вже на 4-ій хвилині високий пресинг від калушан приніс свої плоди - на ударну позицію вивели Владислава Танчина, та з його дальнім пострілом впорався голкіпер. «Чайка» була відверто не готова до такого повороту подій і намагалась банально збити темп дрібними фолами і непотрібними зупинками. Пристосувавшись до манери гри суперника, «Калуш» лише нарощував оберти, і моменти почали виникати один за одним. Юрій Голубка, в чудовому стилі прибравши захисника, бив майже впритул, та знову голкіпер вийшов переможцем з цієї дуелі. Тактика дрібного фолу господарів спрацювала і «Чайці» вдалось відсунути гру від своїх воріт і вже несолодко довелось Роману Геричу, що впорався з ударом метрів з двадцяти у виконанні капітана "жовто-синіх". Окрім того, на 27-ій хвилині в одному із зіткнень пошкодження зазнав Богдан Денега, якого замінив Дмитро Скакун. Калушани відповіли потужним ударом з льоту від Андрія Кохмана, та знову голкіпер відвів загрозу від своїх володінь. Під кінець тайму хвилинна незконцентрованість зіграла злий жарт з гостями - Роман Герич у кращих традиціях Мануеля Ноєра залишив рамку воріт та врятував свою команду від неприємностей.

Дебют другої половині зустрічі знову залишився за гостями, які продовжували контролювати хід поєдинку. І саме калушани втратили нагоду відкрити рахунок у грі, коли Олег Матушевський під час розіграшу кутового відірвався від захисника і головою цілив під поперечку, та знову безпомилково у рамці воріт відіграв досвідчений Мусієнко.

Ближче до екватора другого тайму калушани свідомо віддали ініціативу гостям, шукаючи свої моменти у контратаках. Додали гостроти попереду і «свіжі» Роман Генега та Руслан Дедух, що не раз втікали у швидкі рейди, додаючи проблем обороні "Чайки". Ближче до фінального свистка гра заспокоїлась, щоправда, це було затишшя перед бурею - фінальний штурм столичні футболісти залишили на доданий арбітром час. Протягом заключних кількох хвилин навала «Чайки» завершувалась ударами у площину воріт, та Роман Герич вдруге поспіль відстояв на «нуль».

У підсумку, поєдинок двох новачків завершився бойовою, хоч і «сухою» нічиєю - 0:0. Відзначимо, що у вишгородському матчі дебютував оборонець нашої команди Анатолій Ульянов. Анатолій гармонійно влився в оборонні схеми Василя Малика, не поступався у силовій боротьбі і заслужено отримав звання Man of the Match від авторитетного видання Sport Arena.

Наступний свій поєдинок ФК «Калуш» проведе вдома, 5 серпня. На стадіоні «Хімік» у Калуші «червоно-чорні» зіграють з тернопільською «Нивою». Матч розпочнеться о 17:00.

Нагадаємо, що у першому турі Другої ліги ФК «Калуш» переміг команду «Минай» із Закарпаття з рахунком 1:0.