Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Підприємців Калуша запрошують на зустріч з головою ОДА

Переглядів: 438

Івано-Франківська торгово-промислова палата за сприянням  управління економічного розвитку міста Калуської міської ради в рамках діючого меморандуму про співпрацю організовує зустріч в форматі відкритого діалогу між бізнесом Прикарпаття та головою Iвано-Франкiвської обласної державної адміністрації паном Денисом Шмигалем.

Одним із завдань організації є допомога підприємцям у налагодженні контактів з представниками влади для обговорення та вирішення проблемних питань, повідомляє управління економічного розвитку міста Калуської міської ради.

Організатори сподіваються, що конструктивний діалог представників влади з лідерами бiзнес-спiльноти та громадськості Івано-Франківщини, спільне обговорення проблем та перспектив підприємництва нададуть позитивний імпульс для поліпшення бiзнес-клiмату нашого регiону.

Долучитися до зустрічі можуть всі бажаючі.

Дата проведення - 25 жовтня. Початок о 14:00, реєстрація з 13:30.

Місце проведення: м. Iвано-Франкiвськ, вул.Теодора Цьоклера 9а, конференц-зал  Iвано-Франківської торгово-промислової палати, V поверх.

Попередня реєстрація обов'язкова. Потрібно надати контактні дані учасників: П.І.Б., моб.тел., e-mail, вид діяльності.

Для реєстрації учасників просимо звертатися  у відділ з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради: тел. 03472 65225, viber 0509945361, invest_kalush@ukr.net.

Схожі матеріали за тегами: Голова ОДА підприємці Калуш зустріч

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: