Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Поліція разом із Укртрансбезпекою перевіряла калуських перевізників (ФОТО)

Переглядів: 673

Правоохоронці виявили порушення і провели з водіями профілактичну бесіду. Не обійшлося і без адмінматеріалів.

З 1 жовтня в області розпочалася операція «Безпека дорожнього руху – це життя». 17 жовтня працівники групи реагування патрульної поліції з працівниками Управління превентивної діяльності та спільно з представниками Укртрансбезпеки проводили відпрацювання щодо контролю транспортних засобів, які надають послуги пасажирських перевезень у Калуші, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Правоохоронці перевіряли наявність у водіїв автобусів усіх необхідних документів, слідкували за тим, чи дотримуються вони ПДР, і проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв та пасажирів. Під час перевірки виявили ряд порушень: не пройдений технічний контроль на автотранспорт, технічні несправності транспортних засобів та відсутність полісу обов’язкового цивільного страхування.

На всіх водіїв-порушників склали відповідні адміністративні матеріали. На цьому перевірка не завершилася і буде проведена в інших районах Івано-Франківщини.

Поліція нагадує, що згідно з вимогами ПДР технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також іншої нормативно-технічної документації. В іншому разі водії наражають на небезпеку себе, своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

 

Схожі матеріали за тегами: Поліція перневірка перевізники Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: