Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Позитиви і проблеми. Чергова виїзна нарада відбулася в Копанках (ФОТО)

Переглядів: 245

Ще рік тому міський голова Андрій Найда на одній з перших своїх нарад анонсував, що п’ятниця – день сіл у Калуській громаді. За таким принципом уже триває цілий рік робота міського голови та його заступників. Змінюються тільки форми комунікації.

З листопада Андрій Найда запровадив виїзні наради в старостинські округи, на яких підбивають певні підсумки за період життєдіяльності Калуської міської громади, в складі якої є 16 сіл, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Вчора, 3 грудня, міський голова з командою заступників та керівниками виконавчих служб провів нараду в Копанках.

Староста Мар’ян Бунга розповів про ситуацію в окрузі. Закцентував увагу як на позитивах, так і на проблемах.

«Вдалося чимало, – каже Мар’ян Тарасович. – Очистили водовідвідні канави (1108 м п.), провели поточний ремонт доріг - 234 м кв., ліквідували стихійні сміттєзвалища (вивезено 320 м куб.) й інше. Але треба найближчим часом ще думати про централізоване водопостачання та капремонт народного дому».

Міський голова Андрій Найда під час наради запропонував всім керівникам, які працюють в Копанках, сказати й своє слово.

Відтак, думками ділилися директорка ліцею Зоряна Яковина, директорка дитячого саждочка «Сонечко» Марія Крижанівська, директорка народного дому Павліна Каблак. Всі без виключення зазначали, що за рік громада відчула якісні зміни. Поповнюється матеріально-технічна база комунальних закладів і установ. Особливо це стосується гімназії та дитячого садочка «Сонечко». А завідувач лікарської амбулаторії Михайло Шпак висловив вдячність міській владі, адже цьогоріч вдалося капітально відремонтувати приміщення медичного закладу.

Міський голова своєю чергою зазначив, що міська влада й справді докладає зусиль для того, щоб наші села розвивалися. На Копанки в цьому році спрямували значний фінансовий ресурс – близько 12 млн грн.

«Надалі треба зробити ще більше. Але все залежатиме від фінансової спроможності. Проте розподіл бюджету буде точно справедливим», – наголосив Андрій Найда.

Після завершення наради міський голова із заступниками відвідали Копанківську гімназію та амбулаторію.

 

Схожі матеріали за тегами: Копанки нарада старости

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: