Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Президент ФК «Калуш» Андрій Білецький розповів про те, що у клубі незадоволені рішенням ПФЛ не догравати чемпіонат

Переглядів: 474

Президент футбольного клубу «Калуш» Андрій Білецький розповів в інтерв’ю виданню Sport Arena про ситуацію в клубі та невдоволення рішенням ПФЛ щодо завершення Другої ліги.

- Андрію Ігоровичу, насамперед, відповідає дійсності інформація про припинення існування вашого футбольного клубу і яка зараз ситуація в Калуші?
- Не знаю, звідки така інформація. Правда в тому, що сьогодні у нас завершились контракти з багатьма гравцями – як з тими, кого ми брали в оренду, так і зі своїми. Але, звісно, це не означає, що клуб припиняє існування. Враховуючи те, що зараз складно сказати, коли почнеться новий сезон – чи за два місяці, чи за три, у нас буде час оформити нові контракти з футболістами. Це не є неможливим. А говорити про припинення існування клубу – занадто гучно.

- Враховуючи такі чутки, не можна не запитати про фінансову ситуацію в клубі. Чи вплинула корона-криза на фінансування ФК «Калуш»? Можливо, спонсори чи місто скоротили підтримку?
- Місто фінансує команду на, скажімо, 15% бюджету. Річний бюджет клубу складав близько 12 мільйонів, місто виділяло 1,7-1,8, які були закладені в міський бюджет. Недавно сума була зменшена на 400 тисяч – у зв’язку з тим, що бюджет дефіцитний і були переглянуті різні видатки. ФК "Калуш" теж переглянули, як і по інших статтях, фінансування. Але це не мало екзистенціального значення для клубу, так як ФК "Калуш", в основному, фінансується з іншого джерела. Ми не бюджетна, або, скажімо, комунальна команда.

Є інші речі, про які я говорив у відкритому листі на ім’я Павелка. Там я піддав критиці дії ПФЛ, після чого була зібрана Конференція, на якій проголосували за завершення сезону. Ми незадоволені тим, що Друга ліга не отримала логічного завершення і не була дограна. Як таке може бути, що домовились бігти 10 км, а на шостому кілометрі кажуть: «Зараз подивимось показники і тут і зупиняємось»? Ми ображені і розчаровані.

- Так якою буде доля ФК «Калуш»?
- Буду думати і зрівноважувати всі варіанти. У мене зникло бажання співпрацювати з цими людьми. Як так? Захотіли, проголосували, сезон зупинили в якомусь там турі. А чому тоді хтось підвищується у класі? А де гарантії, що в наступному році в червні не переголосують наново із іншим форматом? Звісно, хочеться зробити все, щоб таке місто як Калуш на залишилось без команди – самі бачите, у нас люди на футбол ходять і заслуговують на це. Але в якому турнірі і в якому вигляді клуб продовжить виступи – ще думаємо.

Також вчора відбулась зустріч керівництва ФК «Калуш» з калуськими ультрас. Вболівалників запевнили, що калуський клуб буде «жити».

Схожі матеріали за тегами: футбол фк калуш білецький

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: