Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ситуація непогана. Андрій Найда проінспектував скошування трави у місті (ФОТО)

Переглядів: 173

Калуський міський голова Андрій Найда особисто проінспектував роботу всіх господарюючих суб’єктів з косіння трави на території міста, оскільки з цього приводу надходило багато звернень від мешканців.

Очільник громади зазначає, що загалом ситуація з косінням непогана і дає роз’яснення, хто і за що відповідає та з якою інтенсивністю мають скошувати трави, інформує «Калуш ФМ».

Отож, період косіння на площах загального користування та на міжквартальних ділянках триває п’ять місяців: з травня по вересень. Трава має бути покошена щомісяця. Відповідно – п’ять разів за сезон.

Суб’єктами виконання цих робіт є одне комунальне підприємство – «Калушавтодор», три приватні управляючі компанії, що обслуговують багатоквартирні житлові будинки – ТОВ «Комфорт-Дім», ТОВ «М-Монтаж», ТОВ «Теплодім»; ОСББ; підприємства та підприємці, а також інші користувачі земельних ділянок, які зобов’язані утримувати прилеглі до їх об’єктів земельні ділянки в належному стані.

Зупинився очільник громади і на обсягах робіт та строках їхнього виконання.

За словами Андрія Найди, найбільша площа для косіння трави закріплена за КП «Калушавтодор» – 600 тис. кв. м. Це сквери, площі, придорожні смуги, газони тощо. І комунальники, треба віддати їм належне, з першим травневим покосом майже справилися.

ТОВ «Теплодім» (а мешканці добре знають поле діяльності цієї управляючої компанії) вже відзвітували про завершення робіт, які планували на травень.

Ще тривають роботи на міжквартальних ділянках, які закріплені за ТОВ «Комфорт-Дім», ТОВ «М-Монтаж». І, якщо перші вже впоралися на відсотків 70, то ТОВ «М-Монтаж» вчора тільки розпочали косіння.

«Але тут є впевненість, що до кінця травня і це підприємство вчасно завершить косіння, бо організовано працює ціла бригада спеціалістів», – додав міський голова.

Разом управляючі компанії зобов’язані викошувати 200 тис. кв. м площ. Це здебільшого прибудинкові території.

Решта земельних ділянок закріплені за суб’єктами господарської діяльності, які їх використовують. За чинними нормами вони повинні обслуговувати територію (зокрема й косити траву) на відстані 20 м, яка прилегла до огорожі їхнього об’єкту.

«Ось тут у нас і є найбільше проблем, бо сумлінних господарників не так вже й багато.  Наші інспектори з благоустрою працюють з недобросовісними користувачами земельних ділянок. Але такі заходи, на жаль, є не настільки ефективними, якби хотілося, – акцентував Андрій Найда. – Принагідно звертаюся до всіх, хто ще не приступив до травневого покосу, з наполегливим проханням – розпочинайте косіння. Треба бути всім взаємовідповідальними».

Також він звертає увагу на те, що на виконанні графіків роботи всіх суб’єктів господарювання позначається загальний дефіцит пального. Це треба теж враховувати всім нашим мешканцям, оцінюючи роботу щодо інтенсивності.

«Хочу подякувати всім, хто виконує свою роботу якісно та вчасно. Окрема подяка спілчанам ГО «Калуське територіальне об’єднання ветеранів Афганістану», які на громадських засадах долучилися до впорядкування територій і скосили траву в сквері, де має бути в перспективі пам’ятник їхнім побратимам. Це добрий приклад іншим», – наголосив Андрій Найда.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш скошування трави відповідальні

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: