Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сівка-Калуську гімназію таки закривають на карантин

Переглядів: 1053

Навчання у закладі припиняють з 30 січня, оскільки в гімназії через захворювання на ГРВІ відсутні 22% школярів.

Нагадаємо, що вчора, 28 січня, відбулося позачергове засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорювалося питання перевищення порогу захворюваності учнів у деяких навчальних закладах міста і сіл, які увійшли до Калуської ОТГ.

Першою на карантин з 29 січня закрили Калуську школу №11, де поріг захворюваності сягнув 24%. Сівка-Калуська гімназія залишалася під питанням, оскільки керівництво школи з’ясовувало причину відсутності дітей.

Як повідомила «Калуш ФМ» начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, 29 січня підтвердилось, що 22% відсотки школярів у Сівка-Калуській гімназії хворі на ГРВІ. Тож у закладі запроваджують тижневий карантин із 30 січня.

В інших закладах загальної середньої освіти поріг захворюваності поки що не перейдено і навчальний процес продовжується у звичному режимі. Наразі лише у Студінській і Калуській гімназіях він сягнув 18%. Мова про тимчасове припинення навчання йтиме лише тоді, коли поріг захворюваності сягне понад 20%.

Моніторинг за кількістю хворих управління освіти веде щодня.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Сівка-Калуська гімназія карантин ГРВІ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: