Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Схвальна оцінка. Калуську ЦРЛ відвідала перша заступниця Міністра охорони здоров'я (ФОТО)

Переглядів: 312

20 серпня в рамках свого робочого візиту на Івано-Франківщину Калуську центральну районну лікарню відвідали перша заступниця Міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як та директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко.

Зустрічали посадовців міністерства та облдержадміністрації Калуський міський голова Андрій Найда, заступниця міського голови Наталія Кінаш, генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, в.о. медичного директора Калуської ЦРЛ зі стаціонарної допомоги Ярослав Кінаш, заступник генерального директора ЦРЛ з фінансово-економічної роботи Микола Дмитерчук, заступниця медичного директора ЦРЛ з медсестринства Регіна Демус, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міськради.

Посадовці оглянули та детально ознайомились із роботою нещодавно відкритого відділення екстреної медичної допомоги, інших відділень та оцінили хід будівельних робіт в закладі для встановлення ангіографа.

Спілкуючись із керівництвом міста та генеральним директором ЦРЛ про перспективи та розвиток лікарні, Ірина Садов’як зауважила, що завдяки ініціативам Президента оновлюється інфраструктура медичних закладів, зокрема, і Калуської ЦРЛ.

Перша заступниця Міністра охорони здоров’я надала схвальну оцінку якості надання медичних послуг у Калуській районній лікарні та наголосила, що заклад має великий потенціал і входить у п’ятірку кращих лікарень Івано-Франківської області.

Схожі матеріали за тегами: Садов'як Калуська ЦРЛ візит

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: