Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сьогодні у Калуші представили нову голову Калуської РДА

Переглядів: 855

Сьогодні, 12 грудня,  у залі засідань Калуської районної ради представили нову голову Калуської районної держаної адміністрації   Жанна Табанець. На представлення приїхав заступник голови Івано- Франківської обласної державної адміністрації Дмитро Романюк.

Він і привітав першим нову голову Калуської РДА. Також  Жанну Табанець  вітали голова районної ради Віктор Гільтайчук, Любомир Білоус, який до цього виконував обов’язки голови РДА, а також калуські священики.

У своєму першому виступі у якості голови Калуської РДА  Жанна Табанець сказала, що  закінчуватиме реформу децентралізації у Калуському районі, сприятиме ремонту доріг та намагатиметься вирішити екологічні проблеми Калущини.

Також на представленні були колишній голова Калуської РДА Іван Данів, а також міський голова Калуша Ігор Матвійчук та його перша заступниця Галина Романко.

Нагадаємо, 11-го грудня, президент України Володимир Зеленський підписав Укази про призначення семи голів районних державних адміністрацій в Івано-Франківській області. Серед них – і про призначення голови Калуської РДА.

До того як стати головою Калуської РДА Жанна Табанець  працювала директором Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської  ОДА.

Згідно декларації за 2018 рік, Жанна Табанець проживала у місті Галич.

 

 

Схожі матеріали за тегами: калуська рда призначення зеленський

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: