Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Союзянки» придбали для калуських медиків два портативні апарати ШВЛ (ФОТО)

Переглядів: 347

Калуська міська філія «Союзу українок» придбала і 21 вересня передала два портативні апарати ШВЛ та по дві маски для дорослих багаторазового використання до апаратів для калуських лікарень.

Один апарат поїхав в районну лікарню на вул. Каракая, другий - до ЦРЛ в Підгірках.

За весь період збору коштів, який тривав з кінця березня до кінця травня, «союзянкам» вдалося зібрати 159 тис. 932 грн.

«Для покупки апарату експерт класу - це дуже маленька сума коштів, а ми хотіли купити апарат потрібний, який буде використовуватися в подальшому, і ще, який  ми змогли б купити вклавшися в зібрану суму»,  – розповідають вони.

Чому саме портативні, бо з ними зручніше при транспортуванні, можна відвезти чи перевести людину, не відключи її від ШВЛ. Даний апарат не для критичних станів, але він однозначно врятує життя.

«Союзянки» дякують кожній людині, яка повірила їм, і яка долучилася до такої ВЕЛИКОЇ спільної справи!

«Дякуємо за добре слово, за підтримку в приватних повідомленнях, за кожну переведену гривню, дякуємо що вірили в нас. Щиро раді, що ми, усі разом з вами, спільними зусиллями, змогли це зробити!

Дякуємо ЦРЛ в Підгірках, за тепло, яке ми там відчули, за зустріч з почуттям, що все було не даремно!

І останнє, але таке головне, ДЯКУЄМО ВСІМ ЛІКАРЯМ, які щодня рятують життя калушанам, і не  має значення, міста чи району, бо ми є єдиний народ і одна громада. Нехай куплені громадою, тобто вами, дорогі наші благодійники,  апарати  прослужать багато років та допомагають нашим лікарям в сьогоднішній  щоденній боротьбі з Covid-19», - йдеться у дописі.

Оскільки на рахунку ще залишилося близько 5 тис. грн, то за них придбають  пульсоксиметри. Орієнтовна доставка пульсоксиметра - 17 жовтня.

Схожі матеріали за тегами: Калуш союзянки апарати ШВЛ медзаклади

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: