Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сушко поряд з Чорноволом. У Калуші відкрили меморіальну дошку першому міському голові часів незалежності

Переглядів: 1067

Пам’ятна дошка Романові Сушку відтепер знаходиться на палаці культури «Мінерал», а  її урочисте відкриття та освячення відбулось у День Прапора України.

23 серпня у Калуші урочисто відкрили меморіальну дошку Романові Сушкові, який був міським головою Калуша впродовж 12-ти років.

На відкриття біля палацу культури «Мінерал» зібрались калуська громада, сім’я Романа Сушка, а також міські чиновники та місцеві священики.

Дійство розпочалось з виконання Гімну України та пісні. Потім було символічне скидання тканини з барельєфу. До церемонії його відкриття були залучені дочки Романа Сушка Ярина та Софія, внук Роман, дружина Зоряна, міський голова Калуша Ігор Матвійчук та троє депутатів Калуської міської ради першого демократичного скликання.  Це – Євген Гірник, Ірина Библів та Роман Матковський.

Після цього представники громадськості поставили квіти до меморіальної дошки. Одночасно з барельєфом Сушкові, автором якого є калуський скульптор Ігор Семак, на фасаді «Мінералу» також відкрили дошку «30-ліття відновлення демократичного самоврядування у Калуші».

Потім відбулось посвячення меморіальної дошки калуськими священниками. Після них до мікрофону підходили міський голова Ігор Матвійчук. Також про Сушка згадували народні депутати різних скликань – Іван Крулько, Роман Ткач, Євген Гірник та Ольга Сікора.

Останньою виступала голова місцевого товариства «Просвіта» Леся Кирилович, а закінчилось дійство ще однією піснею.

Варто зазначити, що на відкритті біля палацу культури «Мінерал», окрім синьо-жовтих прапорів,  був і неофіційний прапор Білорусі – червоно-білий.

Нагадаємо, що на фасаді «Мінералу» також встановлений барельєф одному із засновників Народного Руху України В’ячеславу Чорноволу.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: сушко барельєф відкриття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: