Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Торік з бюджету Калуської громади на підтримку ЗСУ та родин захисників спрямовано 94 409 600 гривень

Переглядів: 252

У 2023 році головним пріорітетом Калуської МТГ була підтримка наших Захисників, родин військовослужбовців та гідне вшанування полеглих Героїв.

Передбачені цільовими програмами заходи вдалось реалізувати в повному обсязі. Серед найважливішого – придбання і передача військовим частинам необхідного обладнання, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Зокрема, 6 автомобілів (один з яких придбано за кошти працівників виконкому Калуської міської ради), FPV-дрони, старлінки, генератори, квадрокоптери, зарядні станції, система РЕБ, автомобільні запчастини та багато іншого.

Значна увага протягом року приділялася соціальному захисту наших військових. Це – відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги, оздоровлення та харчування їхніх дітей в закладах освіти, безоплатні стоматпослуги, пільгові медикаменти, лікування та харчування наших Захисників у стаціонарах медзакладів тощо.

Підтримка сімей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців – теж була і є прямим обов’язком міської влади. Це – найменше, що можна зробити в пам’ять про полеглих бійців. Варто зазначити, що понад 68% коштів з військового ПДФО, які ще надходили торік до місцевого бюджету, спрямовані, власне, на потреби військовослужбовців, на соціальний захист їхніх сімей, родин Героїв. Цей показник є одним з найкращих в області.

Незважаючи на те, що у 2024 році бюджет громади є досить «скромним», підтримка військових, безумовно, продовжиться, запевняють у міській раді.

Виділятиметься цільова субвенція за запитами військох частин, із ширшим колом адресатів. А на пленарному засіданні чергової сесії Калуської міської ради прийматиметься ще одна програма підтримки воїнів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш бюджет ЗСУ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: