Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Франківську цьогоріч «шлюби за добу» уклали 800 пар

Переглядів: 727

5 грудня у Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція керівництва Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України щодо пілотних проектів Мін’юсту.

Зокрема у юстиції розповіли про «Шлюб за 24 години», подання заяв за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»; вручення свідоцтв про народження дитини безпосередньо в закладах охорони здоров’я; електронний сервіс з проставлення апостиля; відкриття офісу за принципом відкритого простору «Open space», пише Фіртка.

Як повідомила начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, наразі в Україні укладено вже понад 51 тисячу «шлюбів за добу».

Сьогодні такий шлюб можна оформити у 52 населених пунктах.

Крім того, як наголосила Ірина Дубиківська, вже цього тижня відкривається офіс у Калуші, де також можна буде отримати послугу «Шлюб за добу».

«Івано-Франківщина є однією з перших областей, яка підхоплює ініціативи Міністерства юстиції. Протягом 10 місяців 3781 свідоцтво про народження видали в пологових будинках. В Івано-Франківську вже уклали 801 «шлюб за добу», - додав керівник прикарпатської юстиції Микола Станіщук.

Крім того, за словами Микола Станіщука, у планах також є відкриття офісів з надання шлюбу за добу в Коломиї.

Нагадаємо, що в Калуші перший «шлюб за добу» зареєструють 7 грудня.

Схожі матеріали за тегами: Франківськ шлюб за добу

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: