Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші консультативний прийом проведуть обласні мамологи

Переглядів: 3332

Адміністрація Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги повідомляє, що 23 жовтня у поліклініці консультативний огляд проводитимуть мамологи Прикарпатського клінічного онкологічного центру Голотюк Сергій Іванович  та  Голотюк Іван Сергійович.

При собі необхідно мати такі обстеження:

- огляд гінеколога;

-  УЗД грудних залоз;

- мамографію.

Додаткову інформацію щодо прийому можна отримати в кабінеті №40 у лікаря-онколога Володимира Габчака.

Спеціалісти наголошують, що  лише комплекс методів ранньої діагностики істотно (на 20-30%) збільшує можливість виявити рак молочної залози на ранній стадії і вилікувати захворювання.

У Калуші ситуація із пухлинами грудної залози не надто втішна. Лише за 9 місяців цього року виявлено 21 випадок раку грудної залози. При цьому у двох жінок захворювання було вже в третій стадії і у двох - в четвертій, що складає 19,1 % від виявлених.

Саме ця обставина, а також те, що ряд захворювань може призвести до раку молочної залози, вимагає приділяти більше уваги до цієї проблеми.

Тому фахівці радять:

- щороку проходити гінекологічне обстеження з обов’язковим цитологічним аналізом (мазок з шийки матки);

- щомісяця самостійно оглядати свої молочні залози;

- раз на рік навідуватися до фахівця. А якщо вам виповнилося 40 років, то раз на два роки робити мамографічне обстеження.

Головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин наголошує, що на базі їхньої медустанови створено мамологічний пункт, метою якого є рання діагностика патології грудної залози. У склад пункту входить кабінет онкопрофогляду жінок, лабораторія, УЗД-кабінет та кабінет рентгенологічної мамографії.

  • З 2008 року у поліклініці працює новий сучасний цифровий мамограф, який дає можливість діагностувати  будь-які  об’ємні процеси в грудних залозах. Це дуже важливо для ранньої діагностики захворювання грудних залоз, постановки правильного діагнозу, а в подальшому і правильного лікування, - зазначає Михайло Богданович.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: мамологи прийом поліклініка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: