Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші обвинувачений попросив суд передати арештоване авто для потреб Збройних сил України

Переглядів: 328

Під час розгляду кримінальної справ у Калуському міськрайонному суді обвинувачений заявив, що бажає передати вилучений у нього автомобіль на потреби Збройних сил України.

Прокурор та інші учасники процесу проти заявленого клопотання не заперечували.

Суд встановив, що ухвалою слідчого судді Івано-Франківського міського суду було накладено арешт на автомобіль Renault Trafic, який на праві приватної власності належить обвинуваченому, заборонивши його відчуження. Такий арешт було накладено з метою збереження речового доказу та виконання рішення суду в частині конфіскації майна та досягнення завдань кримінального провадження, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду.

При вирішенні клопотання судом враховано, що вказаний автомобіль не має ознак речового доказу, який може бути використаним як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а тому, врахувавши позицію обвинуваченого, який є власником арештованого майна, постановив скасувати арешт на транспортний засіб та передати його на потреби Збройних сил України.

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд авто передача ЗСУ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: