Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші побував військовий кореспондент з Австралії, який досліджував життя на передовій (ФОТО)

Переглядів: 603

Вчора, 8 лютого, наше місто відвідав фотограф і письменник-документаліст, удостоєний численних нагород, Самуель Едер, який присвятив свою роботу захопленню життям звичайних людей, які потрапили в надзвичайні ситуації. Натхненний громадами, загартованими у труднощах та ворожості, роботи Самуеля досліджують темну, більш життєву та щиру сторону людського буття.

Про це повідомляє пресслужба Калуської міськради.

У серії «Обличчя Донбасу» (2019/2020) Самуель Едер кілька місяців фотографував життя на передовій української війни. Відвідавши обидві сторони конфлікту, він був разом з військами та тісно співпрацював з місцевими групами допомоги – фотографував порушників, жертв та свідків цього похмурого конфлікту.

Метою візиту в Калуш стала зустріч з ветераном АТО Олегом Климишиним, який був тяжко поранений під час військових дій на Донбасі. У жовтні 2014 лікарі не давали жодних гарантій, але Божа воля, вмілі руки медиків, молитви і сила духу Олега зробили диво.

Довідка.

У мирному житті Олег Климишин тричі обирався сільським головою с. Сівка-Калуська. До того працював у міліції. В АТО був мобілізований наприкінці серпня 2014.

Службу проходив під Волновахою, воював у складі 28-ї одеської механізованої бригади. 23 жовтня під час одного з мінометних обстрілів Олег Климишин був тяжко поранений у голову. У Волновасі йому надали першу допомогу, потім перевезли у Маріуполь. А вже звідти гелікоптером у Дніпропетровськ. У нього діагностували сліпе тяжке поранення головного мозку, три осколки міни застряли в корі головного мозку. Осколком зачепило ділянку мозку, котра відповідала за моторику, череп був розтощений на ділянці розміром 14 см на 17 см. У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова Олегові Климишину провели надскладні операції, там він перебував півтора місяці, два тижні з яких — у реанімації. Потім був військовий госпіталь у Львові, тривала реабілітація. Майже рік лікарі виводили Олега з критичного стану, адже в нього була паралізована ліва частина тіла.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: