Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші урочисто відкрили модернізований ЦНАП (ФОТО)

Переглядів: 566

Калуш у числі 150 громад України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» отримав допомогу для створення належного центру надання адміністративних послуг. За кошти міського бюджету тут зробили капітальний ремонт, а за кошти Програми закупили меблі та нове обладнання. 12 травня Калуський ЦНАП гостинно відчинив двері для своїх відвідувачів.

Центр надання адміністративних послуг у Калуші діє восьмий рік, за цей час кількість послуг, які тут надають, зросла до 193.

– Роботу ЦНАПу забезпечує 12 адміністраторів центрального офісу, 11 – у віддалених робочих місцях, – розповіла «Калуш ФМ» начальниця центру Надія Марій. – Складовою частиною ЦНАПу є сектор реєстрації місця проживання, сектор державної реєстрації фізичних та юридичних осіб і сектор державної реєстрації прав на нерухоме майно.

У квітні 2019 року команда напрямку з поліпшення якості адміністративних послуг програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги в модернізації та створенні ЦНАПів. Проєкт калушан успішно його пройшов. Тепер – це  сучасний модернізований центр, де мешканці громади за принципом єдиного офісу отримуватимуть найнеобхідніші послуги.

– Основною метою модернізації ЦНАПу було покращення якості і доступності надання адміністративних послуг для мешканців громади, зручності для працівників та відвідувачів. Минулоріч за кошти міського бюджету був зроблений ремонт на 1,5 млн гривень, оскільки співфінансування було умовою участі, – зазначив керуючий справами виконавчого комітету Калуської міської ради Олег Савка. – А завдяки Програмі «U-LEAD з Європою» більш як на 13 млн гривень нам надано техніки, програмного забезпечення як для центрального офісу, так і для 5 офісів віддалених робочих місць у селах, меблі, ознакування.

За словами Олега Савки, робота над розширенням кількості надаваних послуг та їх якістю продовжуватиметься і надалі.

На урочисте відкриття оновленого ЦНАПу завітали представники влади, депутати, священнослужителі та відвідувачі.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Футерко висловив слова подяки усім, хто долучився до реалізації Програми модернізації  ЦНАПІв «U-LEAD з Європою» в Івано-Франківській області та в Калуші зокрема. Він побажав працівникам міцного здоров’я, задоволення від своєї  праці і вдячності від відвідувачів, а також наголосив, що завдяки реалізації цієї програми жителі калуської громади матимуть змогу отримувати більше електронних адміністративних послуг:

– Сфера державних послуг зараз дуже сильно трансформується, багато відбувається змін саме в напрямку покращення комунікації між державою і мешканцями громад. Це стосується як проєктів цифровізації, так і тих послуг, які надаються через мережу ЦНАПів. Мета – зробити ці послуги більш доступними, швидкими, позбавленими зайвої бюрократії.

Декан Калуський УГКЦ митрофорний протоієрей Степан Скібіцький та декан Калуський ПЦУ митрофорний протоієрей Микола Мороз проголосили спільну молитву, подарували для працівників ЦНАПу ікони Пресвятої Богородиці, побажавши Божого благословення на працю заради людей.

Зі словами привітань звернувся до присутніх і депутат Калуської міської ради протоієрей ПЦУ Федір Мороз.

Перерізали символічну стрічку керуючий справами виконкому Олег Савка, заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Футерко, начальниця управління ЦНАПу Надія Марій та директорка ГО «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг», регіональна координаторка з інституційної підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Надія Прокопів-Старчевська.

– ЦНАП – це є обличчя влади. І дуже важливо, щоб це обличчя влади показувало, що воно турбується про своїх громадян. Тому я щиро вітаю калушан і всі прилеглі села, які стали частиною Калуської ТГ, з тим, що нарешті в належних умовах влада покаже, що вона відкрита надавати людям якісні послуги вчасно та з дотриманням термінів, не вимагаючи додаткових документів. Я вітаю громаду і щиро надіюся, що громада буде тримати цей рівень, який задали проєктом Програми «U-LEAD з Європою», – зазначила координаторка Надія Прокопів-Старчевська.

Священнослужителі міста окропили приміщення свяченою водою, відтак розпочався прийом відвідувачів.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦНАП відкриття

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: