Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відбудеться прем’єра фільму «Тато»

Переглядів: 474

22 жовтня у Калуші в кінозалі «ЧАС КІНО» ПК «Мінерал» відбудеться прем’єра документального фільму «Тато», режисерками якого є Лариса Артюгіна та Maрта Клінава.

Стрічка присвячена пам’яті добровольця Володимира Самоленка з позивним «Вован», який став одним з перших добровольців батальйону «Донбас», повідомляє на сторінці Фейсбук Олександр Соколовський.

Для його доньки Олі, її тато був найкращим другом. За два роки, їй доведеться подолати важкий шлях, щоб дізнатися про життя батька на війні. Про те, що таке ДНК та як ідентифікується тіло. У спілкуванні з побратимами і друзями, вона хоче зрозуміти, чому він пішов на війну, як змінила його війна. Олі належить відкрити батька з іншого боку: не тільки як турботливого сім'янина, але і як людину, віддану почуттю обов'язку до останнього подиху.

Режисерка фільму Лариса Артюгіна зазначає:

«Це історія юної українки, яка у пошуках загиблого на російсько-українській війні батька перетворилась на доньку воїна. Це дуже особиста історія, не так про війну, як про людські стосунки, про втрату і про те, як молода дівчина йде дуже непростим шляхом, щоб віддати батьку останню шану, на цьому шляху вона продовжує знайомитись зі своїм татом».

На показі будуть героїня фільму Ольга, яка шукала безвісті зниклого батька, та одна з режисерок Марта Клінава з Білорусії.

Початок о 18.30. Вхід вільний.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: