Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші виділили допомогу на встановлення індивідуального опалення ще пів сотні заявників

Переглядів: 788

6 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради, на якому слухали питання про виділення одноразових грошових допомог мешканцям міста для встановлення індивідуального опалення.

Цього разу допомогу виділили 51  калушанину на загальну суму 323,5 тис. гривень. Аналогічне рішення члени виконкому приймали у травні. Тоді допомоги на індивідуальне опалення виділили 22-ом калушанам на 151 тис. гривень.

Додамо, що йдеться лише про жителів вул. Грушевського і Рубчака, які проживають у десяти багатоквартирних будинках і гуртожитку, котрі раніше отримували централізоване теплопостачання від котельні на вул. Писарській. Цю котельню через збитковість вирішили відключити, а калушанам пропонують встановити локальне опалення – електропанелі чи газове, і відповідно надають допомогу із бюджету.

На допомогу для встановлення індивідуального опалення загалом претендують власники 191-ої квартири у будниках і 37-и квартир у гуртожитку. Частина мешканців на індивідуальне опалення перейшли ще раніше.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», розмір допомоги для власників однокімнатної квартири складає 4500 грн, двокімнатної – 6500 грн, трикімнатної – 8500 грн, чотирикімнатної – 10500 грн. Щодо кімнат у гуртожитках, то тут допомога власникам однієї кімнати становить 2500 грн, а двох  – 4500 грн.

У міській програмі соціального захисту на виплату компенсацій для встановлення індивідуального опалення передбачили 2 млн гривень.

Схожі матеріали за тегами: Калуш локалене опалення допомога бюджет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: